Yhteystiedot


Viljatavastia - yhteystiedotToimitusjohtaja

Eero Kovero, 045 224 9288, eero.kovero[ ät ]viljatavastia.fi

 

Hallitus

Arto Laine (puheenjohtaja), 040 709 2470, arto.laine[ ät ]kriipinlomat.fi

Juha Salovaara (varapuheenjohtaja), 0400 485 716, juha.salovaara[ ät ]viljatavastia.fi

Jesse Kaukinen, 050 412 1252, jesse_kaukinen[ ät ]hotmail.com

Toni Mattila, 050 550 9008, toni.mattila[ ät ]elisanet.fi

Heikki Mäkelä, 0400 432 880, heikki[ ät ]ylimakela.fi

Petri Rappula, 0400 772 006, rappula[ ät ]petrax.fi

Juha Vaittinen, 0400 834 655, juha.vaittinen1[ ät ]luukku.com

 

Postiosoite

ViljaTavastia Osuuskunta
c/o MTK Häme ry
Vanajantie 10 B
13110 Hämeenlinna

 

Verkkolaskut

ViljaTavastia Osuuskunta, 2787307-1
verkkolaskuosoite: 003727873071
operaattori: Maventa (003721291126)
välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH *
* käytä tätä välittäjätunnusta mikäli käytössäsi olevasta verkkolaskuohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle

Jos et voi lähettää verkkolaskua, lähetä lasku pdf-tiedostona* sähköpostiosoitteeseen 27873071[ ät ]scan.netvisor.fi
* käytä pdf-tiedoston tiedostonimessä vain kirjaimia a-z ja numeroita 0-9 (älä käytä ääkkösiä eli skandinaavisia kirjaimia å, ä, ö tai erikoismerkkejä)