Yhteystiedot


Toimitusjohtaja

Eero Kovero, 045 224 9288, eero.kovero@viljatavastia.fi

Varatoimitusjohtaja

Juha Salovaara, 045 131 3085, juha.salovaara@viljatavastia.fi

Vilja- ja lannoitekauppa

Juha Salovaara, 045 131 3085, juha.salovaara@viljatavastia.fi

Minna Honkasaari, 044 984 7617, minna.honkasaari@viljatavastia.fi

Viljatilitykset, laskutus ja asiakkuusvastaava

Minna Honkasaari, 044 984 7617, minna.honkasaari@viljatavastia.fi

Taloushallinto

Jonna Liljeström, reskontra@viljatavastia.fi

Hallitus

Puheenjohtaja

Karl Åberg, Inkoo, 0400489907, aberg.karl@gmail.com

Varapuheenjohtaja

Heikki Mäkelä, Lahti, 0400432 880, heikki@ylimakela.fi

Jäsenet

Pasi Kortejärvi, Askola, 0400694210, pasi.kortejarvi@vanhakartano.fi

Timo Laaksonen, Lieto, 0505540858, timo@paappala.com

Jyrki Leppälä, Hausjärvi, 0500449474, jyrki.leppala@transfarm.fi

Toni Lindqvist, Myrskylä, 0503274976, mtylindqvist@gmail.com

Toni Mattila, Jokioinen, 0505509008, toni.mattila@elisanet.fi

Juha Salovaara, Hausjärvi, 0451313085, juha.salovaara@viljatavastia.fi

Juha Vaittinen, Akaa, 0400834655, juha.vaittinen1@luukku.com

Postiosoite

ViljaTavastia
Mustilanmäentie 34 A
13900 Pekola

Verkkolaskut

ViljaTavastia Osuuskunta, 2787307-1
verkkolaskuosoite: 003727873071
operaattori: Maventa (003721291126)
välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH *
* käytä tätä välittäjätunnusta mikäli käytössäsi olevasta verkkolaskuohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle

Jos et voi lähettää verkkolaskua, lähetä lasku pdf-tiedostona* sähköpostiosoitteeseen 27873071[ ät ]scan.netvisor.fi
* käytä pdf-tiedoston tiedostonimessä vain kirjaimia a-z ja numeroita 0-9 (älä käytä ääkkösiä eli skandinaavisia kirjaimia å, ä, ö tai erikoismerkkejä)